Lata doświadczeń w biznesie

25 WSKAZÓWEK, KTÓRE POMOGĄ CI WYBRAĆ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ

25 WSKAZÓWEK, KTÓRE POMOGĄ CI WYBRAĆ IDEALNĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ

Poświęć trochę czasu na znalezienie swojej idealnej sukni ślubnej.

Dowiedz się z doświadczenia innych... poniżej znajduje się lista najlepszych wskazówek zebranych przez Pannny Młode, które pomogą Ci wybrać idealną suknię ślubną na Twój ślub.

25 PUNKTÓW DO ROZWAŻENIA

1) BADANIA

Zrób kilka badań i zbierz zdjęcia stylów, które lubisz. Pinterest to doskonałe narzędzie do tego celu, które z łatwością pozwoli Ci mieć pod ręką swoje pomysły podczas zakupów idealnej sukni ślubnej.

2) DORADZTWO

Skorzystaj z rad profesjonalistów, oni robią to na co dzień i pomogli setkom pann młodych przed tobą.

3) EKSPERIMENT

Nie bój się przymierzyć czegoś zupełnie innego niż to, co masz na myśli. Jeśli za nic innego, to daje ci to wyobrażenie o tym, czego nie chcesz.

4) MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Mniej często może być najlepsze. Zbyt wiele detali i zbyt wiele akcesoriów może sprawić, że będziesz wyglądać na przesadnie zmęczonego.

5) BUDŻET

Trzymaj się swojego budżetu i nie przymierzaj sukienek, które nie pasują do tego. To może skończyć się tylko rozczarowaniem.

6) PORA ROKU

Pamiętaj o sezonie, w którym będziesz miała ślub i upewnij się, że materiał i styl Twojej sukni będą odpowiednie.

7) USTAWIENIA

Pamiętaj o oprawie i stylu Twojego ślubu. Masz tradycyjne wesele czy bardziej swobodny i swobodny romans?

8) NIE ŚPIESZ SIĘ

Poświęć trochę czasu na znalezienie swojej idealnej sukni ślubnej. Rzym nie został zbudowany w jeden dzień!

9) FABRIC SWATCH

Kiedy już wybierzesz swoją "idealną suknię ślubną", poproś o próbkę materiału. Aby dopasować kolor do innych elementów ślubu (buty, kwiaty), trzeba mieć dokładnie taki sam kolor.

10) WIDOK GOŚCI

Spójrz również na tył swojej sukni ślubnej, to jest to, co wszyscy twoi goście będą widzieć, jak mówisz swoje śluby.

11) TRENDY

Nie przejmuj się zbytnio trendami przy wyborze idealnej sukni ślubnej. Wybierz sukienkę, która jest wygodna i schlebia Ci, styl może być za pięć lat tak czy inaczej!

12) KORZYSTAĆ Z USŁUG PROFESJONALISTY

Dostajesz to, za co płacisz! Zawsze używaj doświadczonych i profesjonalnych krawców i kouturierów. Chociaż nie oznacza to, że droższa sukienka jest koniecznie lepsza, to jednak oznacza, że należy użyć kogoś z doświadczeniem.

13) WYPOSAŻENIE

Załóż bieliznę i weź buty, które będziesz miała na sobie, gdy pójdziesz po swoje okucia. Muszą się upewnić, że długość i dopasowanie sukienki jest odpowiednie.

14) PASOWANIE KOŃCOWE

Zrób ostatnie dopasowanie na kilka tygodni przed dniem i odbierz je co najmniej tydzień wcześniej.

15) MAGAZYNOWA

Zapytaj, jak należy przechowywać sukienkę (płaską lub wiszącą) i czy można ją prasować (w jakim ustawieniu).

16) TRANSPORT

Zapytaj, jak powinnaś przetransportować suknię ślubną za granicę. Należy ją przewozić w pokrowcu na ubrania, schowku lub w walizce.

17) TWORZENIE

Jeśli sukienka zostanie zagnieciona podczas transportu, należy zapytać o najlepszy sposób na usunięcie zagnieceń. Np. jeśli zostanie uciśnięty, zaparowany lub zagniecenia wypadną naturalnie, jeśli go powiesimy.

18) Z REGAŁU

Przy zakupie sukienki "poza stelażem" należy pamiętać, że wszelkie wymagane zmiany wiążą się z dodatkowym czasem i kosztami.

19) DRESS REHERSAL

Podaruj sobie pełną próbę generalną i poćwicz poruszanie się. Pamiętaj też o tym, aby nosić buty ślubne przed dniem ślubu.

20) UTRATA MASY CIAŁA

Nie idź na drastyczny program odchudzania.

21) ZMIANY

Sukienka straci swój styl i kształt, jeśli zmieni się ją projekt wiele razy

22) ZAKUPY

Zakupy sukienki powinny być przyjemnym doświadczeniem. Zabierz ze sobą matkę, druhny lub przyjaciółki i przecisnij się na lunch i lampkę wina!

23) AKCESORIA

Złe akcesoria mogą zepsuć cały efekt Twojej sukni ślubnej. Upewnij się, że pasują do twojej sukienki i wyglądu, który zamierzasz osiągnąć.

24) ZAKUP MATERIAŁU

Przy zakupie własnej tkaniny, bądź przygotowany na zakup dużej ilości materiału, podkładów i podszewek. Do wykonania tych dużych i pełnych spódnic potrzeba dużo materiału i nie zachowują one swojego kształtu bez dużej ilości halki i podszewki pod spodem.

25) MAGAZYNOWA

Po ślubie nigdy nie przechowuj sukni w plastiku, ponieważ wydziela on gazy, które mogą pożółknąć suknię. Kup specjalne pudełko do przechowywania sukien ślubnych.

O nas

Organizacja idealnego przyjęcia weselnego czy bankietu, to ogromne wyzwanie. Z naszym poradnikiem, dowiesz się jak wybrać idealną salę weselną, jak przygotować od A  do Z gustowny bankiet oraz jak w tym wszystkim nie stracić głowy!