Lata doświadczeń w biznesie

Usługi w hotelach

Usługi w hotelach

W każdym hotelu dąży się do tego, by przygotowywać jak najlepszą ofertę, która sprawi, że goście będą się tam bardzo dobrze czuć. Jest wiele różnych propozycji, z jakich można korzystać. Między innymi proponowane nam będzie pranie, prasowanie, dostęp do sejfu, budzenie na zamówioną godzinę, sprzedaż biletów na wydarzenia kulturalne w mieście, dostęp do przechowalni bagażu.

Barek

W hotelach znajdują się w każdym pokoju barki dla gości, gdzie znajdują się między innymi dostępne przekąski, napoje. Jeśli będziemy chcieli z nich skorzystać musimy dodatkowo za nie zapłacić. Będzie trzeba dokonać zapłaty przy wyjeździe.

Kawa i herbata dla gości

Goście dostają w hotelu propozycję darmowej kawy i herbaty bez żadnych ograniczeń. Zazwyczaj hotele rozwiązują to w taki sposób, że funkcjonuje między innymi samoobsługa, dlatego każdy w każdej chwili może sobie przygotować napój.

Wiele atrakcji w hotelach

W hotelach mamy obecnie przygotowywane liczne atrakcje, które mają spowodować, że wypoczynek będzie przyjemniejszy. Dlatego poza pokojami dostępne mamy masaże, strefę SPA, dostęp do kortów tenisowych i wiele innych ciekawych propozycji.

Internet

W hotelach musimy mieć dostęp do sieci, oczywiście hotele także zdają sobie z tego sprawę. W najlepszych z nich występuje internet szerokopasmowy, jeśli hotel dba o komfort dla swoich gości stawia na internet bezprzewodowy Wi-Fi, który jak się zdaje będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Pakiety z wyżywieniem

Al

Kompletny pakiet, gdzie występuje, jedzenie napoje i przekąski, część alkoholi będzie związana ograniczeniem.

UAl

Tutaj alkohol jest dostępny bez ograniczeń, można sięgnąć po różne lokalne trunki. Oczywiście istnieje również baza innych propozycji usług takich jak masaże, SPA i wiele innych.

OV

Całkowity brak jakiekolwiek wyżywienia w pakiecie. Jeśli ktoś chętnie spędza czas na mieście ten pakiet będzie dla niego dobrym wyborem.

BB

Dla gości poza noclegiem jest jeszcze śniadanie

HB

Goście otrzymują jeszcze poza śniadaniem obiadokolację.

FB

W tym pakiecie dostaniemy śniadanie, obiad i kolację, dlatego jest to dobra opcja dla tych osób, które wychodzą maksymalnie na kilka godzin z hotelu.

SC

Jest to pakiet, w którym nie ma wyżywienia. W tym przypadku mamy możliwość korzystania z kuchni, gdzie każdy sam może przygotować posiłki, kiedy będzie miał taką potrzebę.

PP

Wyżywienie dla wycieczki z wzięciem pod uwagę tego jaki program będzie realizowany przez dany wyjazd.

ZPR

Hotel organizując jakieś wydarzenie przygotowuje do tego wyżywienie i pakiety z napojami.

O nas

Organizacja idealnego przyjęcia weselnego czy bankietu, to ogromne wyzwanie. Z naszym poradnikiem, dowiesz się jak wybrać idealną salę weselną, jak przygotować od A  do Z gustowny bankiet oraz jak w tym wszystkim nie stracić głowy!