Lata doświadczeń w biznesie

Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny sezon TV show

Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny sezon TV show

Ślub od pierwszego wejrzenia jest reality show, który jest obecnie najbardziej popularnym programem w Polsce. Sama formuła problemu zaczerpnięta została z innego kraju. Przypadła bardzo szybko do gustu szerokiej publiczności. Chętnie śledzą losy świeżo upieczonych małżonków. Jesteśmy niezwykle ciekawi komu się uda wytrwać w małżeństwie,a kto jednak się zdecyduje na rozstanie. Ponad milion osób z dużym zapałem śledzi losy swoich ulubieńców.

Na czym dokładnie polega ten program?

Zasady programu wbrew pozorom są naprawdę bardzo proste. Na podstawie różnego rodzaju kryteriów pary są do siebie dobierane. Analiza odbywa się na podstawie uwzględniania zapachów partnerów czy też upodobania indywidualne. Mamy do czynienia następnie ze wstępnymi eliminacjami. Wyłania się na nich uczestników, którzy potencjalnie pasują do siebie i będą mogły stworzyć udany związek.

W etapach kolejnych eksperci odwiedzają domu wybranych uczestników. Chodzi oczywiście o uczestników, którzy zostali wybrani na pierwszy etapie eliminacyjnym. Na tym etapie uczestnicy otrzymują informacje, że został dla nich znaleziony mąż czy też żona. Kolejny krok to przygotowanie do tego wielkiego dnia, a więc do ceremonii zaślubin oraz wesela.

Jak w programie wygląda sam ślub?

Uczestnicy, którzy się decydują na ślub, to składają sobie przysięgę przed państwowym urzędnikiem, który jest wyznaczony przez producenta programu. Każda uroczystość wygląda w zasadzie tak samo. Młody Pan oczekuje na swoją wybrankę i dopiero tuż przed przysięgą ma okazję zobaczyć swoją przyszłą żonę. Po ceremonii zaślubin mamy do czynienia z weselem. Cała uroczystość jest organizowana bez ich udziału. Jak to bywa na weselu - Para Młoda tańczy swój pierwszy taniec, zapoznaje się z rodziną swojego wybranka/wybranki, a czasami nawet musi zareagować na okrzyki gorzko, gorzko. Wszystkie te wydarzenia mogą się wydawać nieco kłopotliwe.

Okazja do poznania się bliże - podróż poślubna

Po weselu młodzi małżonkowie wyruszają w podróż poślubną. Podczas tej niezapomnianej wycieczki mogą się o wiele lepiej poznać. Można także przełamać pewnego rodzaju granice oraz otworzyć się na drugą osobę. Plusem jest miejsce zupełnie neutralne. Przeszkadzać troszkę może młodym kamera towarzysząca na każdym kroku. Wydaje się to dosyć stresujące.

A co dalej?

Po powrocie ze swojej podróży poślubnej para odwiedza swoje miejsca zamieszkania. Kolejny krok to decyzja, w czyim mieszkaniu chcą zamieszkać. Niestety wiele przykładów pokazało, że łatwo w tym aspekcie o nieporozumienia. Zdarzają się pary, które z uwagi na swój pełniony zawód nie mogą się przenieść do innej miejscowości. W takiej sytuacji pozostaje jedynie utrzymanie kontaktu na odległość. Małżonkowie po pewnym czasie zostają zaproszeni do studia oraz w obecności ekspertów podejmują decyzję, czy chcą razem pozostać, a może jednak decydują się na rozwód.

Największy sukces programu

Anita i Adrian to największy sukces tego reality show. Są oni do siebie dopasowani wręcz idealnie. Na świecie pojawił się już ich pierwszy synek. Jest to tylko tego potwierdzenie.

Większość związków do tej pory się nie utrzymała. W rezultacie uczestnicy zdecydowali się na rozstanie. Wielu z nich jednak kontakty wzajemne utrzymuje. Możemy się tego dowiedzieć chociażby z mediów społecznościowych.

Źródło fotografii: styl.fm

O nas

Organizacja idealnego przyjęcia weselnego czy bankietu, to ogromne wyzwanie. Z naszym poradnikiem, dowiesz się jak wybrać idealną salę weselną, jak przygotować od A  do Z gustowny bankiet oraz jak w tym wszystkim nie stracić głowy!