Lata doświadczeń w biznesie

Ucieczka do tych 10 romantycznych celów podróży poślubnej

Ucieczka do tych 10 romantycznych celów podróży poślubnej

Szukasz najbardziej romantycznego miejsca, do którego można wyruszyć po ślubie? Aby pomóc Ci zacząć, oto 10 najbardziej romantycznych miejsc na świecie w podróży poślubnej.

Paryż

Stolica Francji, Paryż, jest głównym miastem europejskim i światowym centrum sztuki, mody, kultury i miłości. Paryż nazywany 'City of Love' jest idealnym miejscem na kwintesencję romantycznego miesiąca miodowego. Obraz wędrujący ramię w ramię po brukowanych ulicach Paryża i całujący się pod Wieżą Eiffla. Tak jak z filmu romansowego, twoje marzenia o miesiącu miodowym mogą się spełnić w Paryżu.

Fidżi

Fidżi, wyspiarski kraj w Melanezji na południowym Pacyfiku, jest popularny wśród nowożeńców szukających tropikalnego raju na swój miesiąc miodowy. Nowożeńcy spędzają czas przede wszystkim na relaksie na białych piaszczystych plażach, nurkowaniu i odkrywaniu miękkich raf koralowych. A najniższe temperatury na Fidżi w chłodnej porze roku wynoszą średnio 22°C - więc możesz być pewny, że opalisz się podczas swojego miesiąca miodowego na Fidżi!

Malediwy

Położone na Oceanie Indyjskim, Malediwy to południowoazjatycki kraj wyspiarski, popularny wśród nowożeńców ze względu na swoje wspaniałe położenie i krystalicznie czystą wodę. Gorący klimat Malediwów jest idealny dla nowożeńców do uprawiania sportów wodnych, takich jak pływanie, wędkowanie, nurkowanie, snorkeling, narty wodne, windsurfing i kiteboarding. Wyobraź sobie opalanie się z koktajlem w ręku, kiedy relaksujesz się i zastanawiasz nad swoim ostatnim ślubem.

Florencja

Stolica włoskiego regionu Toskanii, Florencja, jest idealnym miejscem na miesiąc miodowy dla tych, którzy chcą wypełnić swoje wakacje kulturą, historią, a co najważniejsze, pysznym jedzeniem i winem. Florencja słynie ze swojej kultury, sztuki renesansowej, architektury i zabytków, a także posiada liczne muzea i galerie sztuki, które można zwiedzać podczas pobytu. Jeśli historia i piękna architektura mają pierwszeństwo przed plażami i koktajlami, to Florencja to miesiąc miodowy dla Ciebie!

Hawaje

Naturalna sceneria Hawajów, tropikalny klimat, piękne plaże, oceaniczne otoczenie i aktywne wulkany sprawiają, że jest to popularny cel podróży poślubnych wśród nowożeńców. Łącząc zróżnicowaną kulturę ze zwykłymi sportami wodnymi, których można się spodziewać podczas podróży poślubnej nad morzem, Hawaje są idealnym miejscem dla tych, którzy chcą poznać historię państwa i zrelaksować się na jego złotych plażach.

Wybrzeże Amalfi

Wybrzeże Amalfi, położone w Prowincji Salerno w południowych Włoszech, jest odcinkiem wybrzeża popularnym wśród turystów i nowożeńców. Ciepłe lata i łagodne zimy sprawiają, że miejsce to słynie z nadmorskich klifów prezentujących tętniącą życiem roślinność i wielobarwnych miasteczek położonych obok turkusowych wód Morza Śródziemnego. Podczas gdy wędrówki w celu obejrzenia tego wspaniałego miejsca nie są dla osób o słabym sercu, Wybrzeże Amalfi jest idealne dla tych, którzy chcą spędzić miesiąc miodowy ze wspaniałym widokiem.

Bora Bora

Mała wyspa na południowym Pacyfiku, położona na północny zachód od Tahiti w Polinezji Francuskiej, Bora Bora jest jednym z najpopularniejszych miejsc w podróży poślubnej. Bora Bora jest jednym z głównych międzynarodowych ośrodków turystycznych, znanym z luksusowych kurortów i relaksującej lokalizacji. Wyobraź sobie opalanie się i pływanie na białych, piaszczystych plażach lub zwiedzanie naturalnego parku podwodnego - to tylko niektóre z zajęć, które możesz znaleźć podczas romantycznego miesiąca miodowego na Bora Bora.

Bali

Popularna miejscowość turystyczna, indonezyjska wyspa Bali jest znana z wysoko rozwiniętej sztuki, w tym tradycyjnego i nowoczesnego tańca, rzeźby, malarstwa, obróbki skór, metalu i muzyki. Z wieloma luksusowymi kurortami nadmorskimi do wyboru, ten tropikalny raj jest bardzo pożądany przez nowożeńców pragnących zrelaksować się i zastanowić nad swoim ślubem wśród otrzymujących masaże i wylegujących się przy basenie. A dzięki plażom, surfingowi, nurkowaniu i wielu innym sportom wodnym, jest tu również coś dla bardziej odważnych nowożeńców.

Santorini

Ikoniczna Grecka Wyspa Santorini znajduje się na wymarzonej liście celów podróży poślubnych każdego nowożeńca. Dzięki słynnej architekturze klifowej i doskonałemu klimatowi plażowemu, nie ma się co dziwić, dlaczego tak wielu nowożeńców przyjeżdża do Santorini po uroczystościach weselnych. Wyobraź sobie, że spędzasz swój pobyt pływając i relaksując się w krystalicznie czystej wodzie, uczestnicząc w degustacji win w lokalnych winnicach i oglądając słynny zachód słońca na Santorynie nad wodą. Doskonale.

Święta Łucja

Saint Lucia, suwerenny wyspiarski kraj we wschodniej części Morza Karaibskiego, jest idealnym miejscem na wypoczynek w czasie podróży poślubnej. Większość turystów, którzy odwiedzają Saint Lucia robi to w ramach rejsu i jest popularna ze względu na tropikalną pogodę, rafowe widoki, scenerię oraz liczne plaże i kurorty wulkaniczne. Jeśli szukasz tropikalnego miejsca do relaksu i refleksji nad uroczystościami weselnymi, Saint Lucia jest dla Ciebie romantycznym celem podróży poślubnej.

O nas

Organizacja idealnego przyjęcia weselnego czy bankietu, to ogromne wyzwanie. Z naszym poradnikiem, dowiesz się jak wybrać idealną salę weselną, jak przygotować od A  do Z gustowny bankiet oraz jak w tym wszystkim nie stracić głowy!