Lata doświadczeń w biznesie

10 bajecznie zabawnych (ryzykownych) pomysłów na miesiąc miodowy

10 bajecznie zabawnych (ryzykownych) pomysłów na miesiąc miodowy

Planowanie podróży poślubnej nie jest łatwe, ponieważ każdy Bron, Vic i Sally dają dwa centy za to, gdzie się udać i co robić, tak jakby nie było łatwo zdecydować się na bujny tropikalny raj i ośnieżoną zimową krainę czarów! Oto jeszcze 10 fantastycznych, ale niezwykłych pomysłów na miesiąc miodowy, które pomogą Ci uzyskać trochę jasności co do tego, co robisz i nie chcesz, aby Twój miesiąc miodowy wyglądał tak samo:

1. Pod wodą

Nadwodne pawilony czyli Malediwy - z zakrętem. Po zapadnięciu zmroku, goście uciekają od intymności i kierują się sześć metrów poniżej poziomu morza do Subsix Nightclub. Tutaj spędzają noc w towarzystwie międzynarodowych DJ-ów, a płaszczki i rekiny rafowe oglądają je zza szyby od podłogi do sufitu.

2. W dżungli

Dla pary, która chce uciec od wyścigu szczurów i zostawić swoje iPhone'y w domu, wybierz się do Inti Wara Yassi: schroniska dla zwierząt organizacji pozarządowej w samym sercu boliwijskiej dżungli. Zostań na miesiąc i ciesz się czasem spędzonym poza siecią razem ze swoimi znaczącymi innymi, towarzyszącymi pumie, jaguarowi lub ocelotowi na ich codziennych spacerach. Bez elektryczności, bez ciepłej wody, tylko ty, twój nowożeński przyjaciel i natychmiastowa rodzina międzynarodowych wolontariuszy.

3. W domu

Istnieje wiele programów wymiany domów, które pozwalają użytkownikom na organizowanie wymiany domów wakacyjnych z osobami z drugiej strony świata. Po prostu zarejestruj się, ustal ramy czasowe i zarezerwuj swoje loty. Nie płacisz nic za zakwaterowanie i otrzymujesz możliwość poznania obcej kultury, lokalnej okolicy i autentycznego domu rodzinnego. Paryż czy Praga, co to będzie?

4. Z duchami

Nie dla osób o słabym sercu, HauntedRooms.com oferuje największy i najbardziej obszerny katalog nawiedzonych hoteli w Ameryce. Może zobaczysz ducha, a może nie. Jest jedna rzecz, która na pewno zbliży ciebie i twojego partnera! Zachęcamy do zapoznania się z historią zakwaterowania w podróży poślubnej oraz informacjami na temat starych dusz, z którymi prawdopodobnie będziesz się dzielić.

5. W Arktyce

Nie jesteśmy pewni, jak wymówić Kakslauttanen, ale wiemy na pewno, że jest on na naszej liście! Ze szklanymi Igloos, kabinami z bali i apartamentem weselnym z prywatną sauną, ta prawdziwie wyjątkowa, pokryta lodem dzicz w fińskiej Laponii (250 km na północ od koła podbiegunowego) szczyci się wodą "tak czystą, że można ugasić pragnienie prosto ze strumienia i poczuć świeże powietrze w głębi płuc"... Ahhhh, zapisz się do nas!

6. Otoczony żyrafami

To nie starego świata wielkość i pełzające zielone liście definiują Dwór Żyraf Nairobi, ale jego niezręcznie wysoka populacja mieszkańców Rosthchild Giraffes. Te łagodne giganty wiją się na około 140 akrach rdzennego lasu, odwiedzając gości w swoich pokojach na drugim piętrze zarówno rano jak i wieczorem. Wnętrza w stylu Art-Deco i czteroosobowe łóżka to tylko początek tej uroczej afrykańskiej kryjówki.

7. Na festiwalu

Czy kiedykolwiek chciałeś wziąć udział w międzynarodowym tygodniowym festiwalu muzycznym, ale jakoś się zestarzałeś, byłeś zbyt zajęty i zbyt finansowo obciążony, żeby to zrobić? Teraz jest twoja szansa! Idź gdzieś, gdzie nigdy nie byłeś, zobacz akt, którego nigdy nie widziałeś, zatańcz, aż zajdzie słońce i zrób to wszystko ponownie następnego dnia. Nie ma potrzeby prowadzić badań - Fodor's Travel wybrał już 15 najlepszych letnich festiwali muzycznych na świecie.

8. W samolocie

W egzotycznej Kostaryce znajdziesz Costa Verde, gdzie las deszczowy spotyka się z plażą. Zmodernizowany z odnowionego rocznika 1965 samolot Boeing 727 to najbardziej ekskluzywny garnitur w kurorcie, 727 Fuselage Home, który wychodzi z dżungli od strony klifu, aby dać gościom iluzję latania. Zajęcia obejmują podróże przygodowe, ekoturystykę, wędkarstwo sportowe, surfing i sloth spotting. Oh, a ich mottem jest nadal więcej małp niż ludzi!

9. U Richard'a Branson'a

Nie martw się, nie będzie go w domu. W rzeczywistości będziesz dzielił 25-akrową wyspę w kształcie serca w pobliżu Noosa tylko z 18 innymi osobami. Korzystaj z basenu na lagunie, kortu tenisowego, pawilonu, spa i kina na świeżym powietrzu, a następnie zamknij się - lub w górę - w barze na wyspie. Jeśli Branson's Australian abode Makepeace Island jest zbyt blisko domu, tutaj jest kilka innych wysp w kształcie serca do rozważenia.

10. Zaskocz siebie!

Naprawdę nie możesz zdecydować, gdzie się udać? Więc nie rób tego. Spakuj bagaże, jedź na lotnisko i zarezerwuj pierwszy dostępny lot. Daj się porwać przygodzie nieznanego i wymyśl ją w trakcie podróży. Nie jesteś zamknięty w programie i po prostu nigdy nie wiesz, dokąd cię zaprowadzi droga!

Jeśli miałeś miesiąc miodowy, który był niecodzienny, lub znasz parę, która zrobiła coś dziwnego dla swojego miesiąca miodowego, daj nam znać w komentarzach, a my podzielimy się twoją historią z naszymi czytelnikami!

O nas

Organizacja idealnego przyjęcia weselnego czy bankietu, to ogromne wyzwanie. Z naszym poradnikiem, dowiesz się jak wybrać idealną salę weselną, jak przygotować od A  do Z gustowny bankiet oraz jak w tym wszystkim nie stracić głowy!

Warto zobaczyć